MERHABA!

Buraya tıkladığınıza göre beni tanımıyor ve merak ediyor olmalısınız; o zaman başlayayım. 1984 doğumluyum, evli ve iki çocuk annesiyim.Üniversite eğitimimden sonra o zamanlar müstakbel eşimin peşinden Londra’ya gittim, boş durmayıp üniversitede pazarlama ve liderlik üzerine eğitim aldım.Türkiye’ye döndüğümde uluslararası bir firmada bir zamanlar asıl mesleğim olan satınalma pozisyonunda çalıştım.İngiltere asıllı bir firmadan koçluk eğitimi aldım ve şirket içi eğitimler verdim.Bu denli kariyer odaklı iken birden hayatımıza bir bal damladı, Efe geldi ve ben anne oldum.. Hani lisede evlenmeye çocuk sahibi olmaya meraklı kızlar vardır ya,işte ben onlardan biriydim, anne olmak için yaratılmıştım ve 2012 yılında, evlendikten iki sene sonra o muhteşem ünvana sahip oldum.

O dönemde açtığım instagram hesabım ikinci kez anne olmam ve Ege’me kavuşmamla birlikte büyüdü.Bir baktım ki çocuklarımı kendi çocukları gibi benimseyen, merak eden, sürekli görmek isteyen, gerçekten takip eden on binler var.

Başlarda tek tek dönebildiğim yorumlara,merak edip sorduklarınıza dönemez oldum;ama artık deneyimlerimi uzun uzun anlatacağım bir blogum var.Umarım keyif alırsınız.

Hoşgeldiniz.

Fatma

SONRAKİ YAZIM

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply