BİZ PAKOLİNO İLE TANIŞTIK,ŞİMDİ SIRA SİZDE (:

Her anne gibi ben de çocuğumla kaliteli zaman geçirmek istiyorum ama bu; hem Ege’nin vaktimin çoğunu alması, hem de işim sebebiyle pek de mümkün olmuyordu.. Okulların başlamasıyla beraber Efe için bir çok şey olumlu yönde değişti..Mesela hep resme merakı vardı;ama okulla birlikte ilgisi daha da arttı.Ben de artan bu ilgisiyle beraber farklı neler yapabiliriz arayışım neticesinde Pakolino ile tanıştım ve sizleri de tanıştırmak istedim. Artık vaktimizi Pakolino ile daha verimli ve daha eğlenceli geçiriyoruz.

Peki Pakolino nedir? 3-7 yaş arası çocuklar için hazırlanmış üyelik sistemiyle her ay evinize gönderilen aktivite kutuları.Kutular her ay farklı bir tema ile hazırlanıyor.Her yaş grubuna aynı kutu geliyor;ama içinde yaş gruplarına göre yönlendirmeler mevcut.Zaten amaç çocuğunuzla birlikte kaliteli zaman geçirmek,yani kutuyu verip kenara çekilmek değil.Kutular hazırlandığında önce bu yaş grubundaki anne çocuklarla denemesi yapılıyor,sonra bizlere gönderiliyor.

Her kutuda o ayın temasıyla ilgili 3 farklı aktivite çıkıyor.Aktivitelerin hepsi ayrı ayrı paketlerde ve yapmanız için ihtiyacınız olan herşey içinde.

Efe’nin her yeni kutu geldiğinde ki heyecanını görmelisiniz,ya da üye olup kendi çocuğunuzun heyecanına şahit olun(:

Sormak istedikleriniz varsa lütfen yorum bırakın.

Sevgiler.

Fatma

ÖNCEKİ YAZIM
SONRAKİ YAZIM

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply